Ubezpieczenia Firmowe i Branżowe

Ubezpieczenia Firm

W Polsce jest ponad trzy miliony firm. Działają one najczęściej w sektorach związanych z handlem, transportem, budownictwem, usługami indywidualnymi i firmowymi oraz obsługą nieruchomości. W 80% firmy te prowadzone są przez osoby fizyczne. Zatrudniają one 3,2-3,5 mln osób to 20% zatrudnionych w gospodarce.

Nieważne czy prowadzisz małą rodzinną firmę, czy średnie przedsiębiorstwo, spółkę,… Zawsze zastanawiasz się czy czegoś nie dopatrzyłeś, przeoczyłeś. Wiele osób takie myśl hamują przed szybszym rozwojem firmy, przed inwestycjami.
A wystarczy ubezpieczyć swoją firmę.
Przy dobrym ubezpieczeniu nie trzeba zamrażać kapitału w rezerwach. Można bezpiecznie rozwijać działalność, a w razie problemów skorzystać z ubezpieczenia firmowego.

NNW szkolne i OC placówek oświaty

W swojej ofercie produktów ubezpieczeniowych pragniemy wyróżnić całościowe, kompleksowe ubezpieczenia skierowane dla placówek oświaty. W celu zapewnienia placówkom oświaty ochrony przed przyszłymi roszczeniami rodziców za szkody, które wystąpiły podczas pobytu dziecka w szkole/przedszkolu. Mogą to być szkody osobowe, ale nie muszą, mogą wystąpić również szkody rzeczowe.

Czytaj więcej: NNW szkolne i OC placówek oświaty

Ubezpieczenia MIŚ

Ubezpieczenia Firm

To dobrowolne ubezpieczenie skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Kluczowym znaczeniem przy wyborze tego typu ubezpieczenia ma analiza oferty rynkowej ubezpieczycieli oraz analiza potrzeb własnej firmy. Dobre dopasowanie ubezpieczenia firmowego pozwoli w przyszłości uniknąć wielu nerwów i rozczarowań.

Więcej o ubezpieczeniu MIŚUbezpieczenia MIŚ

Ubezpiecz się! Niestety każdemu może się zdarzyć...

Samochód

Ubezpiecz samochód na Targówku

Zostaw wiadomość